U Štefana Ubytovanie


O nás
O nás
Náš zverinec
Kam na výlet
Naše aktivity
Cenník
Fotogaléria
Kde nás nájdete
Kontakt
Napísali ste námStránka aktualizovaná dňa 27.4.2010


Ubytovanie

Kapacita: 9 postelí a rozťahovací gauč pre 2 osoby, max. 11 dospelých osôb.

Somšek - je to útulná drevená chalúpka, ktorú sme zrekonštruovali v roku 2001 z hospodárskej budovy. Pôvodne slúžila na sklad vozov a vymlátenej slamy. Jej pôvodný názov somšek stále používame.

Na prízemí: spoločenská miestnosť so sedením pre 10 osôb, rozťahovací gauč pre 2 osoby, kuchyňa (el. rúra, el. dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka), kúpeľňa s vaňou a WC. Od januára 2008 sme pre vás vybudovali krb, aby vám bolo príjemne teplučko, krbová vložka má výkon 14 kW a nie len že vám zakúri, ale aj ohreje vodu.

Podkrovie v somšeku: Dve útulné spálne – jedna izba s troma posteľami je prechodná, druhá izba má dve postele /manželskú posteľ/

Bojisko: začiatkom roku 2009 sme sprevádzkovali ďalšiu izbu so 4 posteľami. Zrekonštruovali sme ju z hospodárskej budovy zvanej bojisko. Vybudovali sme ju celú z dreva, je tam ústredné kúrenie, chladnička aj kúpeľňa s WC a vlastný vchod. Môže sa používať aj samostatne pre 2 až 4 osoby, ale zároveň ju môže využívať spolu so somšekom jedna väčšia partia, lebo je s ním spojená dverami.

Foto :)

 

späť


© created by Sisi